U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

link naar politiekoren nederland: www.politiekoren.nl/

 


 

Koren waar we of met wie we zoal opgetreden hebben, een kleine greep:

Vrouwenkoor Eigen Wiese uit Raalte: http://eigenwiese.nl/

Durham Cathedral Choir uit Engeland: http://www.durhamcathedral.co.uk/music/choir 

Damkören Zweden (Norrköping): http://www.damkoren.se/

Polizeichor Dortmund: http://www.polizeichor-dortmund.de/

Optreden in Eger, Hongarije: http://www.budapest-hotel-guide.hu/en/hungary-cities-regions/eger-info/churches.php

Vologda, Rusland.

Chester, Engeland: http://www.abbeygatecollege.co.uk/

Szerencs, Hongarij: http://www.szerencs.hu/

El Shaddai, Wezep: http://www.elshaddai.nl/

Groot Mannenkoor Zwolle: http://www.grootmannenkoorzwolle.nl/

Interkerkelijk koor Zevenmaal: http://www.zevenmaal.nl/index.htm

Sallands Vrouwenkoor: http://www.sallandsvrouwenkoor.nl/

Chr. Mannenkoor Appingedam: http://www.chrmannenkoorappingedam.nl/

Euphonion Singers, Wilsum: http://www.euphonionsingers.nl/

Hervormd kerkkoor Steenwijk:

Politiemannenkoor Noordoost Gelderland: http://www.nogkoor.nl/

Twentse Politiekapel: http://www.twentsepolitiekapel.nl/

Interkerkelijkkoor Zevenmaal: http://zevenmaal.nl/

Wijhes Mannenkoor: http://www.wijhesmannenkoor.nl/

De Heeren van Salland, Raalte: http://www.deheerenvansalland.nl/

Hattems Mannenkoor: http://www.hattemsmannenkoor.nl/php/index.php

Amsterdams Koninginnenkoor: http://www.koninginnenkoor.nl/Het_Paleis.html

Blue Voices, Zuidholland-Zuid: http://www.thebluevoices.nl/Welkom.html

Overige belangrijke links:

https://www.koormuziekshop.nl/

http://koormuziek-meer-koren.startpagina.nl/

http://koren.verzamelgids.nl/

http://www.gmc.nl/

http://koren.startkabel.nl/